top of page
Search

Prvenstvo Istarske Županije u Puli

21-23.10.2023.


Ovog vikenda naši Delfini nastupili su na županijskom prvenstvu Istarske Županije u Puli. U vrlo natrpanom rasporedu, naše plivačice i plivači uspjeli su popraviti svoje rezultate i osvajati medalje. Ovo je ujedno bilo i prvo natjecanje, veliko iskustvo, te motivacija za daljnji rad za naše početnice Luciju Šitum i Andreju Lužnik.

Spomenut ćemo osvajače medalja:

Matija Mužina

200m prsno - 1 mjesto

100m prsno - 1 mjesto

50m prsno - 1 mjesto

200m slobodno - 3 mjesto

200m mješovito - 3 mjesto sve u seniorskoj konkurenciji

Dino Crnković

100m slobodno - 1 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

50m slobodno - 1 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

100m leptir - 1 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

50m leptir - 1 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

100m mješovito - 1 mjesto u juniorskoj, te 2 mjesto u mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

200m mješovito - 2 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

50m prsno - 1 mjesto u juniorskoj, te 2 mjesto u mlađe seniorskoj konkurenciji

200m slobodno - 3 mjesto u juniorskoj i mlađe seniorskoj konkurenciji

50m leđno - 3 mjesto u juniorskoj konkurenciji

Toni Crnković

50m leđno - 1 mjesto u juniorsko, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

400m mješovito 3 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

100m slobodno - 3 mjesto u juniorskoj konkurenciji

50m slobodno - 3 mjesto u juniorskoj konkurenciji

50m prsno - 3 mjesto u juniorskoj konkurenciji

Dean Maružin

200m prsno - 2 mjesto u juniorskoj i mlađe seniorskoj konkurenciji

Ivan Jančić

100m slobodno - 1 mjesto

200m mješovito - 1 mjesto

200m slobodno - 3 mjesto sve u mlađe juniorskoj konkurenciji

Toma Popović

50m leptir - 1 mjesto

400m slobodno - 2 mjesto

200m slobodno - 3 mjesto

100m leptir - 3 mjesto

200m mješovito - 3 mjesto

50m slobodno - 3 mjesto sve u kadetskoj konkurenciji

Andrej Pokrajac

100m leptir - 2 mjesto

400m slobodno - 2 mjesto

200m slobodno - 3 mjesto

100m slobodno - 3 mjesto



50m leptir - 3 mjesto sve u mlađe kadetskoj konkurenciji

Dora Đukić

200m prsno - 1 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

100m prsno - 1 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

50m prsno - 1 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

400m slobodno 2 mjesto u juniorskoj i mlađe seniorskoj, te 3 mjesto u seniorskoj konkurenciji

800m slobodno - 3 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

Daria Lovaković

200m prsno - 1 mjesto u mlađe juniorskoj, te 2 mjesto u juniorskoj, mlađe seniorskoj i seniorskoj konkurenciji

400m slobodno - 2 mjesto u mlađe juniorskoj, te 3 mjesto u juniorskoj i mlađe seniorskoj konkurenciji

800m slobodno - 3 mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji

100m leptir - 3 mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji

Ana Dadić

800m slobodno - 1 mjesto

200m slobodno - 1 mjesto

100m slobodno - 1 mjesto

50m slobodno - 1 mjesto

50m leptIr - 1 mjesto

100m leđno - 2 mjesto

400m slobodno - 2 mjesto

200m leđno - 2 mjesto

50m leđno - 3 mjesto sve u konkurenciji mlađih kadetkinja

Mihaela Lovaković

400m slobodno - 1 mjesto

200m slobodno - 2 mjesto

200m leđno - 2 mjesto

100m leđno - 2 mjesto

100m slobodno - 2 mjesto

50m leđno - 2 mjesto

50m slobodno - 3 mjesto

50m leptir - 3 mjesto sve u konkurenciji mlađih kadetkinja

Enola Orbanić

50m prsno - 1 mjesto

100m prsno - 3 mjesto sve u konkurenciji mlađih kadetkinja

Ana Smoljan

25m slobodno - 2 mjesto

50m slobodno - 2 mjesto

50m leđno - 2 mjesto

50m prsno - 2 mjesto sve u konkurenciji početnica

Štafeta 4x50m slobodno (M.Lovaković, Orbanić, Smoljan, Dadić) - 2 mjesto u konkurenciji mlađih kadetkinja

Štafeta 4x100m mješovito (M.Lovaković, Orbanić, Dadić, Smoljan) - 2 mjesto u konkurenciji mlađih kadetkinja

Štafeta 4x100m slobodno (M. Lovaković, Badurina, Brajnović, Dadić) - 3 mjesto u konkurenciji kadetkinja i mlađih juniorki

Štafeta 4x100m mješovito (D.Crnković, Maružin, T.Crnković, Jančić) - 2 mjesto u konkurenciji juniora, mlađih seniora i seniora

Štafeta 4x100m slobodno (D. Crnković, T.Crnković, Popović, Jančić) - 2 mjesto u konkurenciji juniora, mladih seniora i seniora.

Čestitamo svima





15 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page