Prijem plivača kod gradonačelnika
- PK Delfin Rovinj

- 6. svi
- 1 min čitanja
Gradonačelnik Grada Rovinja-Rovigno Emil Nimčević danas je upriličio prijem za nagrađene rovinjske sportaše koji su svojim izvrsnim rezultatima na državnim prvenstvima još jednom potvrdili kvalitetu, trud i predanost rovinjskog sporta.
Posebno smo ponosni na članove našeg kluba, Andreja Pokrajca i Mihaelu Lovaković, kao i na njihovog trenera Antonia Štrka, koji svojim radom i zalaganjem kontinuirano ostvaruju vrhunske rezultate.
Ovim putem želimo se iskreno zahvaliti gradonačelniku i Gradu Rovinju-Rovigno na srdačnom prijemu, ukazanom poštovanju te kontinuiranoj podršci našim sportašima. Vaša podrška nam je iznimno važna i dodatni poticaj za daljnji rad i uspjehe.





Komentari